Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
07/11/2017 - 04:20

Cud? Taki karambol na drodze do Brzeska i nikt nie zginął! [ZDJĘCIA]

O wielkim szczęściu mogą mówić pasażerowie czterech pojazdów, które w poniedziałkowe popołudnie zderzyły się na drodze krajowej 75 z Nowego Sącza do Brzeska. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

W poniedziałek (6 listopada) w miejscowości Okocim koło Brzeska doszło do groźnie wyglądającego karambolu. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 75, która słynie jako jedna z najbardziej niebezpiecznych w Małopolsce.

Czytaj też To już koniec z „Sądeczanką”? Projekt ekspresówki do Brzeska skazany na totalną klęskę

Zderzyły się aż cztery pojazdy – samochód ciężarowy, dostawczak i dwie osobówki. Droga przez ponad trzy godziny była całkowicie zablokowana. Tworzyły się gigantyczne korki. Policjanci wyznaczyli objazd przez sąsiednie miejscowości.

Samochodami podróżowało sześć osób i niestety jedna z nich została zabrana do szpitala. Prawdopodobnie przyczyną karambolu była nieostrożność kierowców. Jeden z samochodów zahamował gwałtownie, a kolejne najechały na niego.

Zobacz także: Zjechała ze stromej skarpy i cudem uszła z życiem. Tak poprowadziła nawigacja


W czwartek ( 3 listopada) podobne zdarzenie miało miejsce na sądeckim Juście w Tęgoborzy. Wtedy zderzyły się trzy pojazdy - autobus, ciężarówka przewożąca drzewo i osobówka. Zarówno w czwartek, jak i dzisiaj do wypadku doszło na słynnej DK -75.

Zobacz także: DK-75: Karambol na sądeckim Juście. Roztrzaskany autobus, osobówka i ciężarówka [ZDJĘCIA]

RG [email protected] Fot. OSP JadownikiDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)