Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
14/09/2018 - 12:40

Co się działo w nocy na ul. Lwowskiej? Samochód zawisł na barierkach [ZDJĘCIA]

Zamiast skręcić w lewo lub w prawo w ulicę Lwowską, pojechał prosto. Wjechał w barierki. Samochód zawisł nad ulicą Bulwar Narwiku. Niewiele brakowało, a spadłby w dół.

Miniona noc z czwartku na piątek (13/14 września) nie należała do najspokojniejszych. Około godziny 3.27 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że w Nowym Sączu doszło do wypadku. Na miejsce natychmiast pośpieszyli strażacy, policja i pogotowie. Okazało się, że na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z ul. Jana Matejki samochód marki Peugeot 306 uderzył w balustradę na moście. Pojazd zawisł nad ulicą Bulwar Narwiku. Z auta na jezdnię wylały się płyny.

Zobacz też Sądeckie Drogi: chciał zjechać na prawy pas. Miał jednak pecha

Na miejscu nie było kierowcy. Samochód znajdował się poza drogą i nie utrudniał ruchu. Po chwili zjawił się mężczyzna z widocznymi obrażeniami. Twierdził, że podróżował samochodem jako pasażer. Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła mu pomocy i zabrała do szpitala na badania. Strażacy zabezpieczyli samochód taśmą ostrzegawczą. Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalali, jak doszło do tego wypadku i kto kierował pojazdem.

RG [email protected], Fot. Czytelnik / PSP Nowy Sącz

Co się działo w nocy na ul. Lwowskiej? Samochód zawisł na barierkach
Zamiast skręcić w lewo lub w prawo w ulicę Lwowską, pojechał prosto. Wjechał w barierki. Samochód zawisł nad ulicą Bulwar Narwiku, a kierowca uciekł.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe