Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
30/04/2019 - 12:15

Ciężarówka wypadła z drogi i spadła ze skarpy [ZDJĘCIA]

O wielkim szczęściu w nieszczęściu może mówić kierowca ciężarówki, która wypadła z drogi i stoczyła się ze stromej skarpy. Mężczyzna wyszedł z uszkodzonego pojazdu bez szwanku. Nic mu się nie stało.

W poniedziałkowy poranek (29 kwietnia) około godziny 7.20 w Zubrzyku doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Ciężarówka, która przewoziła elementy budowlane, wypadła z drogi, uderzyła w bariery ochronne i spadła z 5-metrowego nasypu. Pojazd przewrócił się na bok.

Zobacz też W Kamienicy zderzyły się dwie osobówki i bus kursowy. Są ranni [ZDJĘCIA]

Już po kilku minutach na miejsce przyjechali strażacy z Krynicy, Muszyny oraz Żegiestowa, a także pogotowie ratunkowe i policja. Kierowca miał sporo szczęścia, że nic poważnego mu się nie stało. Wyszedł z samochodu o własnych siłach. Nie skarżył się na żadne dolegliwości. Ratownicy medyczni przebadali go, ale nie było potrzeby, aby jechał do szpitala.

- Pojazd miał częściowo uszkodzoną skrzynię biegów, z której wyciekał olej – wyjaśniają strażacy. Policjanci wykonywali czynności dochodzeniowe i ustalali, jak doszło do tego zdarzenia.

RG [email protected], Fot. OSP Muszyna / PSP Nowy Sącz

Ciężarówka wypadła z drogi i stoczyła się po stromej skarpie
O wielkim szczęściu w nieszczęściu może mówić kierowca ciężarówki, która przejeżdżając przez gminę Piwniczna-Zdrój zjechała z drogi i stoczyła się ze stromej skarpy. Mężczyzna wyszedł z uszkodzonego pojazdu bez szwanku. Nic mu się nie stało.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe