Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
17/06/2019 - 14:40

Ciężarówka przewożąca drewno uderzyła w autobus. Droga krajowa była zablokowana

Wyglądało bardzo groźnie. Ciężarówka przewożąca drewno uderzyła w autobus kursowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale droga krajowa przez godzinę była zablokowana.

Dzisiaj rano około godziny 6.35 na drodze krajowej numer 75 doszło do kolizji. Na trasie z Nowego Sącza do Brzeska w miejscowości Czchów samochód ciężarowy przewożący drewno zderzył się z autobusem. Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, to na szczęście nikomu nic się nie stało. Żaden z kierowców nie skarżył się na jakiekolwiek dolegliwości.

Zobacz też Taka straszna pułapka. Z auta zostały tylko kawałki pogiętej blachy [ZDJĘCIA]

Przez godzinę droga była całkowicie zablokowana. Strażacy próbowali rozdzielić pojazdy, co nie było takie łatwe. Dopiero przed godziną 8, ruch na drodze krajowej na nowo został wznowiony. Jaka była przyczyna kolizji? Jak udało nam się dowiedzieć, tym razem to nie człowiek zawinił. Przyczyną była usterka samochodu.

- W ciągniku siodłowym doszło do niezawinionej niesprawności, w wyniku czego, kierujący stracił panowanie nad pojazdem i doszło do zderzenia – wyjaśnia st.asp. Ewelina Buda, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Żaden z kierowców nie został ukarany mandatem.

RG [email protected] Fot. KPP BrzeskoDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020