Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
12/06/2023 - 13:50

Ci bracia bliźniacy razem łamali prawo. Obaj teraz są poszukiwani przez policję

Obaj prowadzili nielegalny biznes. I obaj teraz są poszukiwani przez policję listami gończymi. Przypatrz im się dobrze. Jeśli widziałeś ich albo wiesz, gdzie się ukrywają, koniecznie poinformuj o tym stróżów prawa.

Co jakiś czas, na stronie małopolskiej policji, publikowane są wizerunki przestępców poszukiwanych listami gończymi. W tym niechlubnym gronie znaleźli się również bracia bliźniacy – Maciej i Jakub Ogorzałek. Obaj mają 28 lat i obaj są poszukiwani przez policję. Sąd wydał wobec nich postanowienie o tymczasowym aresztowaniu. Mężczyźni są podejrzani o wprowadzenie do obrotu znacznych ilości środków odurzających.

Bracia Maciej i Jakub Ogorzałek poszukiwani listami gończymi 

W ostatnim czasie bracia byli zameldowani przy ulicy Śląskiej 11 w Krakowie. Nie wiadomo jednak, gdzie teraz się ukrywają.

Zobacz też Zepchnął ich z drogi, a potem uciekł. To się mogło skończyć tragicznie, policja ujawnia nowe fakty 

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu miejsca ich pobytu, dlatego jeśli widziałeś ich w ostatnim czasie albo wiesz, gdzie teraz się znajdują, koniecznie poinformuj o tym funkcjonariuszy dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 83 52 913. Każda informacja może być cenna. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu