Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
11/04/2019 - 16:20

Chcieli się zabawić. Mogą trafić na pięć lat za kraty

Wracali do domu z zakrapianej alkoholem imprezy. Po drodze przewracali i niszczyli kosze na śmieci, wyrywali ozdobne krzewy i uszkodzili znak drogowy. Chwilę później wpadli w ręce krynickich policjantów.

Dwaj mężczyźni w wieku 19 i 20 lat, wracali do domu z zakrapianej alkoholem imprezy. Po drodze niszczyli kosze na śmieci, wyrywali krzewy ozdobne i uszkodzili znak. Świadkowie, którzy widzieli całe zdarzenie, natychmiast poinformowali o tym policję. Funkcjonariusze bardzo szybko przyjechali we wskazane miejsce. Na widok policjantów mężczyźni zaczęli uciekać, ale już po chwili zostali zatrzymani.

- Po wykonaniu badania na trzeźwość okazało się, że młodzi ludzie mieli w organizmie od 1.5 do ponad 2 promili alkoholu – informuje Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji.

Awanturujący się mężczyźni zostali zabrani na komisariat w Krynicy-Zdroju, a następnie przewiezieni do izby wytrzeźwień w Nowym Sączu. Urząd Miejski w Krynicy oszacował łączne straty na 1660 złotych. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi im od 3 miesięcy do nawet 5 lat więzienia.

RG [email protected], Fot. KMP Nowy Sącz


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)