Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
24/11/2022 - 12:50

Było już ciemno, kiedy w niego uderzyła. W Starej Wsi doszło do nieszczęścia

Było już ciemno, jak w Starej Wsi koło Limanowej doszło do nieszczęścia. Samochód potrącił 77-letniego mieszkańca powiatu limanowskiego, który szedł poboczem drogi. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Te dramatyczne sceny rozegrały się w minioną środę w Starej Wsi koło Limanowej. Było kilkanaście minut po godzinie siedemnastej, jak samochód Renault potrącił 77-letniego mieszkańca powiatu limanowskiego, który poruszał się prawidłową stroną drogi.

Zobacz też Z mieszkania dobiegało rozpaczliwe wołanie o pomoc. Przed blokiem zaroiło się od służb ratunkowych

Załoga karetki pogotowia ratunkowego, która już po chwili dotarła na miejsce, udzieliła pomocy poszkodowanemu, a następnie przewiozła go do szpitala w Limanowej. Nie wiemy, jak ciężki jest jego stan.

Autem kierowała 29-letnia kobieta, która wyszła z tego wypadku bez szwanku. Zarówno kierująca, jak i poszkodowany mężczyzna byli trzeźwi. Do nieszczęścia doszło na nieoświetlonej drodze. Nie wiemy, czy 77-latek miał na sobie jakieś odblaski.

 - Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia – powiedziała naszej redakcji st. asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji.Dziękujemy za przesłanie błędu