Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 marca. Imieniny: Jordana, Marcina, Róży
22/01/2021 - 19:45

Brak słów! Żeruje na ludzkiej tragedii. Chodzi po domach i prosi o pieniądze

Chodzi po domach i podaje się za mężczyznę poszkodowanego w niedzielnym pożarze w Szymbarku. W ten sposób chce wyłudzić od ludzi pieniądze. Jeśli i do waszego domu zapuka podejrzany mężczyzna, koniecznie poinformujcie o tym policję.

Z naszą redakcją skontaktował się zaniepokojony mieszkaniec Klimkówki – miejscowości położonej w gminie Chełmiec. Odwiedził go dzisiaj podejrzany mężczyzna, który z wyglądu miał około 60 lat. Twierdził, że jest mieszkańcem Szymbarku i że spotkała go straszna tragedia.

- Mówił, że w niedzielnym pożarze w Szymbarku stracił dach nad głową i córkę. Prosił o pieniądze – relacjonuje pan Andrzej.

Zobacz też W pożarze stracili ukochaną Zuzię i dach nad głową. Potrzebna jest pomoc

Oszust miał pecha, bo nasz Czytelnik doskonale zna rodzinę z Szymbarku, którą w minioną niedzielę spotkało straszne nieszczęście. Nie dość, że spłonął im drewniany dom, to jeszcze w pożarze stracili ukochaną Zuzię, która miała zaledwie piętnaście lat.

Nasz Czytelnik przyjaźni się z ojcem rodziny panem Romanem i od razu spostrzegł się, że mężczyzna, który go odwiedził i prosił o pieniądze, to zwykły oszust. Tym bardziej, że pan Roman, który został poszkodowany w pożarze, wciąż przebywa w szpitalu.

- Jak widać ludzie mają bujną wyobraźnię i żeby zdobyć pieniądze, potrafią nawet żerować na ludzkiej tragedii – komentuje pan Andrzej, który poinformował nas o całym zajściu. Udało mu się nawet zrobić zdjęcie podejrzanego mężczyzny. Sprawa została zgłoszona na policję.

Zobacz też W sobotę pogrzeb tragicznie zmarłej Zuzi. 15-latka zginęła w pożarze

Jeśli i do waszego domu zapuka mężczyzna ze zdjęcia, koniecznie poinformujcie o tym policję, a co najważniejsze, nie przekazujcie mu żadnych datków. (r.gajewski@sadeczanin.info fot. Czytelnik)Dziękujemy za przesłanie błędu

Marcowy miesięcznik Sądeczanin 2021