Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
01/09/2017 - 08:20

Berest: Co tam się stało? Samochód w rzece przewrócony na dach [ZDJĘCIA]

Zapalił się samochód. Właściciel przy użyciu koparki zepchnął auto do rzeki, aby ugasić pożar. Do zdarzenia doszło w Bereście.

We czwartek (31 sierpnia) kilka minut po godz. 13 strażacy z JRG w Krynicy Zdroju i OSP Berest zostali wysłani do pożaru samochodu w Bereście. Po przybyciu na miejsce oczom ratowników ukazał się widok pojazdu marki Fiat Uno, który przewrócony na dach znajdował się w rzece.

Zobacz także: Kamionka Mała: Roztrzaskała BMW na Oplu. Jedna osoba trafiła do szpitala

Jak się okazało, samochód podczas wykonywania prac rozbiórkowych zaczął się palić. Wtedy właściciel przy użyciu koparki zepchnął auto do rzeki. Pojazd przewrócił się na dach, po czym przy użyciu gaśnic proszkowych mężczyzna ugasił pożar. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy właścicielowi w wyciagnięciu poza ciek wodny samochodu. Właściciel przy użyciu traktora i liny stalowej usunął z wody pojazd – informuje oficer dyżurny KM PSP w Nowym Sączu.

 Działania strażaków trwały czterdzieści minut.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz

Berest: Co tam się stało? Samochód w rzece przewrócony na dach
Zapalił się samochód. Właściciel przy użyciu koparki zepchnął auto do rzeki, aby ugasić pożar. Do zdarzenia doszło w Bereście.


Dziękujemy za przesłanie błędu