Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
25/07/2020 - 00:20

Autobus zderzył się z samochodem w Nowym Sączu. Mamy nagranie z wypadku [WIDEO]

Na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu autobus zderzył się z samochodem. Choć kraksa wyglądała bardzo groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało. Cały wypadek zarejestrowała kamera naszego czytelnika. Zobaczcie sami.

Zaledwie kilka dni temu na łamach „Sądeczanina” pisaliśmy o dramatycznym wypadku w powiecie gorlickim, gdzie samochód zderzył się czołowo z autobusem. Aż dziewięć osób było poszkodowanych.

Zobacz też Dramatyczny wypadek: samochód zderzył się czołowo z autobusem. 9 osób rannych

W piątkowe popołudnie doszło do kolejnego zdarzenia drogowego z udziałem autobusu miejskiego. Tym razem kraksa miała miejsce w Nowym Sączu na ulicy Lwowskiej. Kilkanaście minut po godzinie 13, autobus zderzył się tam z samochodem osobowym.

Autobusem MPK jechał kierowca i jedna pasażerka. Na szczęście wszyscy wyszli z tej kraksy bez szwanku. Nikomu nic poważnego się nie stało.

Na ulicy Lwowskiej przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu. W tym czasie policjanci ustalali, jak doszło do tego zdarzenia. Jak się okazało, cały wypadek został zarejestrowany na kamerze przez naszego czytelnika, który przesłał nam nagranie.

Na filmie widać, jak kierowca autobusu omija na przejściu dla pieszych sznur stojących w korku samochodów. Prawdopodobnie nie zauważył wyjeżdżającego z prawej strony auta, nie zdążył wyhamować i doszło do zderzenia.

RG [email protected] Film Rafał MichalikDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)