Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
09/04/2022 - 15:35

Auto wyleciało z drogi na DK 87. Jak to się stało?

Na razie dzień dla ratowników z naszego regionu mija w miarę spokojnie. Piszemy w miarę, bo dziś w Piwnicznej-Zdroju doszło do zdarzenia, którego konsekwencje mogły być bardzo poważne – osobówka wyleciała z drogi.

Auto wyleciało z drogi na DK 87. Jak to się stało?

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 8. na ulicy Krakowskiej w Piwnicznej-Zdroju, w ciągu DK 87 na wysokości osiedla Borownice. Jadąca osobową skodą kobieta straciła panowanie nad kierownicą i samochód wypadł z drogi. Tu jednak interweniowała opatrzność – auto zatrzymało się na barierze energochłonnej.

Zobacz też: Znaleźli go nieprzytomnego. Na drodze wojewódzkiej lądował śmigłowiec LPR

- Na szczęście nikomu nic się nie stało. 26 – letnia kobieta została przewieziona do szpitala na badania, ale okazało się, że nie odniosła żadnych poważnych obrażeń i została zwolniona do domu – informuje podkom. Barbara Szczerba z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. – Kobieta była trzeźwa – zaznacza też Szczerba.

Co zatem było przyczyną incydentu? Prędkość i niekorzystne warunki atmosferyczne, czyli czynniki które wyprowadziły w pole już niejednego kierowcę. ([email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu