Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
23/01/2023 - 22:10

Andrzej Piszczek z Limanowej jest poszukiwany listem gończym. Ściga go policja

35-letni Andrzej Piszczek z Limanowej jest poszukiwany przez policję listem gończym. Niewykluczone, że teraz ukrywa się na Sądecczyźnie. Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie poinformuj stróżów prawa.

Pochodzący z Limanowszczyzny Andrzej Piszczek jest poszukiwany przez policję. Mężczyzna prowadził samochód po pijaku albo pod wpływem środków odurzających, dlatego Sąd Rejonowy w Rawiczu wydał za nim list gończy. 35-latek w ostatnim czasie mieszkał w Limanowej przy ulicy Mikołaja Reja. Nie wiadomo, gdzie teraz się ukrywa. Niewykluczone, że przebywa na Sądecczyźnie.

Andrzej Piszczek z Limanowej jest poszukiwany listem gończym 

Zobacz też Grzegorz Florek z Limanowej jest poszukiwany listem gończym. Ściga go policja

Jeśli widziałeś poszukiwanego mężczyznę albo wiesz, gdzie się ukrywa, koniecznie poinformuj policję. Funkcjonariusze czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu 112 albo 47 83 45 454.

- Za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 – ostrzega st. asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji. Równocześnie informujemy o zapewnieniu utrzymania tajemnicy, co do osoby informującej – dodaje. ([email protected] Fot. KPP Limanowa)Dziękujemy za przesłanie błędu