Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
13/09/2020 - 22:25

Akcja ratownicza na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu. Ranny motocyklista

Karetka pogotowia ratunkowego zabrała do szpitala motocyklistę, poszkodowanego w wypadku, do którego doszło dzisiaj na skrzyżowaniu ul. Tarnowskiej z ul. Dojazdową. Do późnych godzin wieczornych na miejscu zdarzenia pracowali policjanci.

Do zdarzenia doszło około godz. 18.20, nieopodal stacji paliw, na odcinku pomiędzy dużymi sklepami Media Markt i Biedronka.

Dwa zastępy strażaków dotarły na miejsce zdarzenia błyskawicznie, bo siedziba ich jednostki znajduje się niedaleko przy ul. Witosa.

Okazało się jednak, że w tym samym czasie doszło w mieście do kolejnego wypadku na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Mickiewicza, koło Urzędu Wojewódzkiego. Dlatego też jeden zastęp ratowników został przekierowany na skrzyżowanie pod Urząd Wojewódzki.

Pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala poszkodowanego motocyklistę.

Po zakończeniu działań strażacy wrócili do swojej jednostki, a na miejscu zdarzenia pozostali jeszcze policjanci, którzy ustalali przyczyny zdarzenia.

Jak nam powiedziała późnym wieczorem dyżurna Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu zdarzenie to zostało uznane za wypadek. (IM, fot. IM).

Nowy Sącz: akcja ratownicza na ul. Tarnowskiej. Pogotowie zabrało rannego motocyklistę
Karetka pogotowia ratunkowego zabrała do szpitala motocyklistę, poszkodowany w wypadku, do którego doszło dzisiaj na skrzyżowaniu ul. Tarnowskiej z ul. Dojazdową. Do późnych godzin wieczornych na miejscu zdarzenia pracowali policjanci.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)