Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 sierpnia. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
31/05/2017 - 09:30

80-latek zginął przygnieciony traktorem! Prawo serii

Do dramatu doszło w miejscowości Roztoka, w gminie Łukowica w powiecie limanowskim. 80-latek pracował przy wycince drzewa, zmarł w szpitalu.

Zobacz też: Mama Radka, który spadł z mostu na Dunajcu wierzy, że syn przeżył. Prosi o pomoc w poszukiwaniach. Dziś koledzy 20-latka rozwieszają ogłoszenie o zaginięciu

- Mężczyzna został zabrany do szpitala, niestety zmarł w szpitalu. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo - śledcza. Decyzją prokuratora zabezpieczono ciało do badan sekcyjnych – mówi mł. asp. Jolanta Mól, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej.

Zobacz też: Nie żyje 17-latek przygnieciony traktorem. To on kierował pojazdem

Co doprowadziło do tragedii? Mężczyzna pracował przy wycince drzewa, chciał wykorzystać ciągnik rolniczy. Pojazd w pewnej chwili się wywrócił i przygniótł 80-latka. Dramat rozegrał się około godziny 13.25 30 maja.

To już drugi w tym sezonie wypadek tego typu w powiecie limanowskim. Do pierwszego doszło 18 maja w Mszanie Dolnej, w trakcie prac gospodarskich. Ciągnik, którym 17-latek kierował, wywrócił się z niewiadomych przyczyn. Chłopak zginął na miejscu.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info / Facebook OSP Mszana DolnaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)