Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 stycznia. Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
11/08/2020 - 10:45

74-letni Piotr Korpanty przepadł bez śladu. Od jego zaginięcia minęły cztery dni

Rodzina i policjanci szukają zaginionego Piotra Korpantego, który kilka dni temu wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Bliscy nie mają z nim żadnego kontaktu. Niewykluczone, że może przebywać w naszym regionie, dlatego jeśli widziałeś go, skontaktuj się z policją. Każda informacja może być na wagę złota.

Piotr Korpanty jest mieszkańcem Krakowa. Kilka dni temu, a dokładnie 7 sierpnia około godziny 10 wyszedł ze swojego domu i przepadł bez śladu. Tego samego dnia w godzinach wieczornych po raz ostatni skontaktował się z bliskimi. Od tamtej pory jego telefon milczy.

Zobacz też Piękne, groźne kobiety poszukiwane przez policję. Przyjrzyj im się dobrze

74-latek ostatni raz był widziany przy ulicy Na Błonie w Krakowie. Mężczyzna prawdopodobnie udał się autobusem do podkrakowskich miejscowości. Być może przebywa w Zabierzowie, Rudawie albo Niegoszowicach.

Zaginiony ma około 170 cm wzrostu, krótkie, siwe włosy, opaloną twarz i krępą budowę ciała. W dniu zaginięcia miał na sobie beżowe spodnie, beżowe siatkowane buty, czapkę z daszkiem i żółtą albo niebieską koszulkę.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które widziały zaginionego Piotra Korpantego albo wiedzą, gdzie teraz może przebywać, aby skontaktowały się z funkcjonariuszami krakowskiej policji pod numerem telefonu: 47 83 52 913, 47 83 51 025 lub 112.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu