Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
13/11/2018 - 15:10

29-latek jechał quadem. Pojazd przewrócił się i przygniótł kierowcę

29-latek kierował quadem. Nagle pojazd przewrócił się i przygniótł go. Ciężko ranny mężczyzna został zabrany do limanowskiego szpitala, gdzie lekarze walczą o jego życie.

Wczoraj (12 listopada) w gminie Jodłownik na Limanowszczyźnie doszło do dramatycznego wypadku. 29-letni mężczyzna jechał quadem marki Honda.  Gdy przejeżdżał przez Wilkowisko nagle z nieznanych przyczyn pojazd przewrócił się, a kierowca upadł na jezdnię.

Świadkowie zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali służby ratunkowe. Już po chwili na sygnale przyjechała karetka pogotowia i policja. Ratownicy medyczni przebadali ciężko rannego mężczyznę, udzielili mu pomocy medycznej, a następnie zabrali do limanowskiego szpitala.

Zobacz też Samochód uderzył w rowerzystę. Ciężko ranny mężczyzna trafił do szpitala

- Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo śledcza oraz biegły z zakresu ruchu drogowego. Przebieg i okoliczności tego zdarzenia będą ustalać policjanci z Komisariatu Policji w Tymbarku – informuje Jolanta Mól z limanowskiej policji.  

Jak na razie nie wiadomo czy 29-letni kierowca był trzeźwy. Z powodu licznych obrażeń, funkcjonariuszom nie udało się przebadać go alkomatem, dlatego pobrano mu krew do badań, których wynik rozwieje wszelkie wątpliwości. Jak udało nam się dowiedzieć, pojazd którym podróżował mężczyzna nie był zarejestrowany.

RG [email protected], Fot. Ilustracyjna Sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)