Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 20 października. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
26/04/2018 - 12:30

250 tys. zł poszło z dymem! Z luksusowego BMW został jedynie wrak

BMW zapaliło się podczas jazdy. Kierowca szybko opuścił pojazd. Nic mu się nie stało, ale samochód spłonął doszczętnie. Do pożaru doszło w Bednarce w powiecie gorlickim. Z dymem poszło około 250 tysięcy złotych.

Było kilka minut po godzinie 2. Mężczyzna jechał samochodem marki BMW. Nagle zauważył, że spod maski pojazdu wydobywa się dym. Natychmiast zatrzymał auto i zadzwonił po strażaków. Na szczęście kierowca w porę opuścił samochód i nic mu się nie stało.

Zobacz też Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Ranna kobieta trafiła do szpitala

Po kilkunastu minutach na miejsce przyjechali strażacy z Gorlic, a także z Krygu i Bednarki. Niestety BMW było już całe w ogniu. Strażacy sprawnie rozwinęli węże gaśnicze i zaczęli polewać płonący samochód wodą.

Zobacz też Zjechała z drogi i zatrzymała się w rowie. Swoją podróż zakończyła w szpitalu

Pożar udało się szybko ugasić. Niestety auto spłonęło doszczętnie. Został jedynie wrak. Na miejscu pożaru pracowali również policjanci, którzy ustalą, jak doszło do wybuchu ognia. Właściciel pojazdu poniósł straty w wysokości około 250 tysięcy złotych.


RG [email protected], Fot. OSP KRYG

250 tys. zł poszło z dymem! Z luksusowego BMW został jedynie wrak
BMW zapaliło się podczas jazdy. Kierowca szybko opuścił pojazd. Nic mu się nie stało, ale samochód spłonął doszczętnie. Do pożaru doszło w Bednarce w powiecie gorlickim. Z dymem poszło około 250 tysięcy złotych. (Fot. OSP Kryg)


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)