Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 kwietnia. Imieniny: Mai, Marcelego, Wadima
18/01/2020 - 09:00

17-letnia Wiktoria przepadła bez wieści. Od jej zaginięcia minęło już pół roku

Gdzie teraz przebywa 17-letnia Wiktoria Czernachowska? Co się z nią dzieje? Niestety te pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi, choć od jej zaginięcia minęło już pół roku. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach, dlatego udostępniajcie ten komunikat na portalach społecznościowych.

17-letnia Wiktoria Czernachowska zaginęła 6 lipca 2019 roku. To właśnie w tym dniu była ostatni raz widziana w placówce opiekuńczej przy ulicy Kąpielowej w Krakowie. Od tego czasu rodzina i opiekunowie nie mają z nią żadnego kontaktu. Nie wiedzą, gdzie teraz przebywa i co się z nią dzieje.

Policja już od lipca ubiegłego roku prowadzi poszukiwania zaginionej nastolatki, ale niestety do tej pory nie przyniosły rezultatu, dlatego mundurowi zwrócili się z prośbą o pomoc do mediów.

Zaginiona Wiktoria ma około 150 cm wzrostu, blond włosy i szczupłą budowę ciała. Może nosić okulary. Niewykluczone, że siedemnastolatka przebywa na Sądecczyźnie, dlatego jeśli widziałeś ją albo posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu jej, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu: 12 -61 -52 -916 lub 112.  

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu