Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
16/09/2021 - 10:35

15-letnia Amelia uciekła z ośrodka wychowawczego. Szuka jej policja

Minęło już półtora miesiąca od zaginięcia 15-letniej Amelii Piasecznej. Nastolatka uciekła z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jóźwikowie. Szuka jej policja i opiekunowie.

Małopolscy policjanci szukają zaginionej Amelii Piasecznej. 15-latka pochodzi z Krakowa, ale od jakiegoś czasu mieszkała w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Jóźwikowie. 5 sierpnia w godzinach wieczornych uciekła z placówki. Choć od tego dnia minęło już półtora miesiąca, wciąż nie skontaktowała się z rodziną i opiekunami i nie wróciła do ośrodka.

Szuka jej policja. Funkcjonariusze na swojej stronie udostępnili jej wizerunek wraz z rysopisem. Z informacji przekazanych przez policjantów wynika, że 15-letnia Amelia ma około 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, owalną twarz, zielone oczy i długie blond włosy. W dniu zaginięcia miała na sobie czarne spodenki, czarną bluzę i czarne buty z białą podeszwą.

Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach. Jeśli wiesz, gdzie teraz przebywa zaginiona Amelia albo posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu jej, koniecznie skontaktuj się z funkcjonariuszami dzwoniąc na numer: 47 83 52 911 lub 112. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu