Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
18/09/2022 - 09:55

15-latek stracił życie na motorze. Nie pomogła nawet rozpaczliwa reanimacja [ZDJĘCIA]

Ogromny dramat rozegrał się w powiecie nowotarskim. Sobotniego wieczoru w Rogoźniku życie stracił 15-latek jadący motorem crossowym. Chłopak nie przeżył zderzenia z samochodem. Zmarł mimo reanimacji.

Wypadki na motorach  

Trwający sezon jest fatalny dla motocyklistów. W ostatnich miesiącach doszło w regionie już do kilku śmiertelnych wypadków. Niestety, czarna seria cały czas trwa. W sobotę wieczorem życie stracił kolejny bardzo młody człowiek.

Śmiertelny wypadek w Rogoźniku

Dramat rozegrał w Rogoźniku (powiat Nowotarski) na drodze wojewódzkiej nr 957. Służby otrzymały zgłoszenie przed godziną 19 i od razu ruszyły na miejsce. W wypadku zginął 15-latek prowadzący motor crossowy. Mimo przeprowadzonej długotrwałej reanimacji nie udało się go uratować. Zmarł na miejscu.

- Motocyklista wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z Citroenem Berlingo – wyjaśnia w rozmowie z „Sądeczaninem” podinsp. Katarzyna Cisło z zespołu prasowego KWP Kraków.

Samochód prowadził 43-latek, który, w momencie kiedy doszło do wypadku, wyprzedzał inny pojazd. Był trzeźwy. Wszystko działo się poza terenem zabudowanym. Droga przez dłuższy czas była nieprzejezdna. Na miejscu obecni byli policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Dalsze śledztwo będzie prowadziła prokuratura. ([email protected], fot.: Małopolska Alarmowo/ Facebook)

Wypadek w Rogoźniku
Sobotniego wieczoru w Rogoźniku życie stracił 15-latek jadący motorem crossowym. Chłopak nie przeżył zderzenia z samochodem. Zmarł mimo reanimacji.


Dziękujemy za przesłanie błędu