Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
30/11/2018 - 16:10

11-latek wyszedł ze szkoły i do tej pory nie wrócił do domu. Gdzie teraz jest?

W przerwie razem z kolegą wyszedł ze szkoły. Do tej pory nie wrócił do domu. Gdzie teraz przebywa? Co się z nim dzieje? Na te pytania jak na razie policjanci nie są w stanie odpowiedzieć.

Mariusz Gajda ma zaledwie 11 lat. Na co dzień mieszka w Nowym Targu. W środę 28 listopada chłopiec wraz z kolegą wyszedł z domu do szkoły. Przebywali tam do południa. Około godziny 12 w czasie przerwy obaj wyszli ze szkoły. Niestety nie wrócili na noc do domu i nie skontaktowali się z rodziną. Nie wiadomo gdzie spędzili noc. Dzisiaj rano jeden z zaginionych chłopców wrócił do domu. Niestety Mariusz Gajda wciąż się nie odnalazł. Szukają go policjanci z Nowego Targu.

Chłopak ma około 170 cm wzrostu, średnią budowę ciała, krótkie brązowe włosy, prosty nos i pełne uzębienie. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną, zimową kurtkę z kapturem oraz czarne buty.   

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopca lub inne informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu: 18 26 10 400 lub 112.

RG [email protected], Fot. KWP Kraków

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach