Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 18 września. Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
02/11/2013 - 18:24

1 listopada: Stłuczki samochodów na sądeckich skrzyżowaniach

Pierwszego listopada, w Dzień Wszystkich Świętych doszło w Nowym Sączu do kilku samochodowych stłuczek. Osobom, które w nich uczestniczyły nic się, na szczęście nie stało.
Pierwsza stłuczka miała miejsce około godz. 7.40 na skrzyżowaniu ul. Kr. Jadwigi i Kilińskiego.
- Kierująca renault clio, w wyniku najprawdopodobniej oślepienia przez słońce zjechała z jezdni na pobocze i auto uderzyło w znak drogowy – mówi dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
Kierująca była trzeźwa. Policjanci ukarali ją mandatem.
Do kolejnej kolizji drogowej, w której uczestniczyło kilka aut doszło około godz. 11.50 na skrzyżowaniu ul. Prażmowskiego i Jamnickiej.
- Kierujący samochodem marki Kia najechał na tył poprzedzającego go samochodu marki mazda a ten siłą uderzenia przemieścił się do przodu i uderzył w tył jadącego przed nim seata – informuje dyżurny sądeckiej policji. – Następnie Seat uderzył jeszcze w Mercedesa. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.
Około godz. 13.15 na skrzyżowaniu ul. Reja i Limanowskiego kierująca volkswagenem golfem, wyjeżdżając z ul. podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia ze skodą, kierowaną przez mężczyznę.
Kobieta prowadząca volkswagena została ukarana mandatem.
Uczestnicy tych kolizji nie odnieśli, na szczęście obrażeń.

(MIGA)
Fot. (MIGA)

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu