Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
02/11/2013 - 18:24

1 listopada: Stłuczki samochodów na sądeckich skrzyżowaniach

Pierwszego listopada, w Dzień Wszystkich Świętych doszło w Nowym Sączu do kilku samochodowych stłuczek. Osobom, które w nich uczestniczyły nic się, na szczęście nie stało.
Pierwsza stłuczka miała miejsce około godz. 7.40 na skrzyżowaniu ul. Kr. Jadwigi i Kilińskiego.
- Kierująca renault clio, w wyniku najprawdopodobniej oślepienia przez słońce zjechała z jezdni na pobocze i auto uderzyło w znak drogowy – mówi dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
Kierująca była trzeźwa. Policjanci ukarali ją mandatem.
Do kolejnej kolizji drogowej, w której uczestniczyło kilka aut doszło około godz. 11.50 na skrzyżowaniu ul. Prażmowskiego i Jamnickiej.
- Kierujący samochodem marki Kia najechał na tył poprzedzającego go samochodu marki mazda a ten siłą uderzenia przemieścił się do przodu i uderzył w tył jadącego przed nim seata – informuje dyżurny sądeckiej policji. – Następnie Seat uderzył jeszcze w Mercedesa. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.
Około godz. 13.15 na skrzyżowaniu ul. Reja i Limanowskiego kierująca volkswagenem golfem, wyjeżdżając z ul. podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia ze skodą, kierowaną przez mężczyznę.
Kobieta prowadząca volkswagena została ukarana mandatem.
Uczestnicy tych kolizji nie odnieśli, na szczęście obrażeń.

(MIGA)
Fot. (MIGA)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)