Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
24/01/2020 - 13:45

Znów wypadek w Naściszowej. Kobieta uwięzła w samochodzie [WIDEO]

W Naściszowej znów samochód wypadł z drogi i zatrzymał się w zaroślach. To już kolejna taka sytuacja w ostatnich tygodniach. Niestety kobieta, która kierowała autem została zabrana do szpitala.

Dzisiaj po godzinie 10 w Naściszowej doszło do wypadku. Samochód marki Honda wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Jak się okazało, autem jechała kobieta.

- Kierująca była uwięziona we wnętrzu pojazdu. Karoseria samochodu była dość mocno zdeformowana – wyjaśnia oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej.

Zobacz też Postawią nowy radar koło Nowego Sacza. Wiemy, gdzie będę polować na kierowców

Już po kilku minutach przyjechało pogotowie, straż pożarna i policja. Poszkodowana nie mogła samodzielnie wyjść z auta. Skarżyła się na ból kręgosłupa. Strażacy musieli rozcinać pojazd, aby wyciągnąć ranną kobietę. Została ona zabrana do sądeckiego szpitala. Podczas akcji ratunkowej ruch na drodze powiatowej w Naściszowej odbywał się wahadłowo.

Zobacz też Samochód wypadł z drogi i zatrzymał się w chaszczach. A co z kierowcą?

Do podobnego zdarzenia w tym samym miejscu doszło 16 stycznia. Samochód prawdopodobnie wpadł w poślizg, zjechał z drogi i zatrzymał się w zaroślach.

- W tym miejscu co chwilę dochodzi do wypadków. Kierowcy jadą zbyt szybko, a te zakręty są zdradliwe i nieraz bardzo śliskie. Wkrótce podobno mają tu zamontować fotoradar, ale nie wiem czy to coś pomoże - mówi mieszkaniec Naściszowej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Film Łukasz Grzyb, Fot. PSP Nowy Sącz

Znów wypadek w Naściszowej. Kobieta była uwięziona w samochodzie
W Naściszowej znów samochód wypadł z drogi i zatrzymał się w zaroślach. To już kolejna taka sytuacja w ostatnich tygodniach. Niestety kobieta, która kierowała autem została zabrana do szpitala.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe