Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
19/01/2020 - 13:00

Zagapił się? Omal nie potrącił na pasach pieszego. Zobaczcie sami [WIDEO]

Bezmyślność niektórych kierowców nie zna granic. Wielu z nich w ogóle nie stosuje się do przepisów. Nie ma się co dziwić, że tak często dochodzi do kolizji i wypadków.

W ostatnim czasie w naszym regionie jest bardzo dużo potrąceń pieszych. Do wypadków najczęściej dochodzi na pasach. Kierowcy śpieszą się, nie stosują do znaków i często jeżdżą na pamięć. Z kolei piesi często wchodzą na pasy bez wcześniejszego upewnienia się czy nie nadjeżdżają jakieś pojazdy. W takich sytuacjach o nieszczęście nie trudno.

Zobacz też Potrącenie przed południem, kolejne po południu

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło początkiem stycznia na ulicy Barskiej w Nowym Sączu. Jeden z kierowców zagapił się i na czerwonym świetle wjechał na skrzyżowanie. Omal nie potrącił pieszego, który mając zielone światło wszedł na pasy. Niewiele brakowało, a bezmyślny kierowca doprowadziłby do zderzenia z innymi samochodami. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Całe zdarzenie zostało nagrane przez innego kierowcę kamerą samochodową i opublikowane na współpracującej z naszym portalem stronie Sądeckie Drogi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Film Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe