Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
03/04/2020 - 08:25

Zabłądził w Nowym Sączu? Jechał Alejami Piłsudskiego pod prąd [WIDEO]

Nowy Sącz w porównaniu z innymi miastami jest bardzo dobrze oznakowany, ale jak widać na poniższym nagraniu, nawet w naszym mieście można zabłądzić. Jeden z kierowców chyba nie zauważył znaków i skręcił w drogę jednokierunkową. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i udało się uniknąć kraksy.

Wielokrotnie pokazywaliśmy na łamach portalu Sądeczanin brawurowe zachowania kierowców nagrane kamerą samochodową. Jedni wyprzedzali inne pojazdy w miejscach, w których taki manewr jest niedozwolony albo bardzo ryzykowny. Inni wymuszali pierwszeństwo, przejeżdżali na czerwonym świetle albo nadmiernie przekraczali prędkość.

Zobacz też Jazda po sądecku. Ten kierowca za nic ma znaki i sygnalizację świetlną [WIDEO]

Na współpracującej z naszym portalem stronie „Sądeckie Drogi” został opublikowany kolejny film. Na nagraniu widać, jak jeden z kierowców jedzie samochodem pod prąd na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 30 marca. Kierowca prawdopodobnie zabłądził w naszym mieście i nie zwracając uwagi na znaki, skręcił w drogę jednokierunkową. Na szczęście inni kierowcy zachowali ostrożność i udało się uniknąć kraksy.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Film Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu