Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
28/06/2023 - 10:05

Wjechał w nich z ogromnym impetem. Wstrząsające nagranie potrącenia nastolatków [WIDEO]

Ten wypadek wyglądał dramatycznie. Trójka nastolkatków przechodziła przez pasy na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu, kiedy nagle wjechał w nich samochód. Siła uderzenia była bardzo duża. W sieci pojawiło się nagranie pokazujące całą sytuację:

Wypadek w Nowym Sączu

Bardzo źle rozpoczynają się w naszym regionie wakacje. W nocy z niedzieli na poniedziałek w Biczycach Dolnych śmiertelnie potrącona została 43-latka, a we wtorek samochód wjechał w trójkę nastolatków.

Do wypadku, o którym pisaliśmy TUTAJ doszło około godziny 18:30 na Alejach Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że auto miało nie zatrzymać się przed przejściem, kiedy nastolatkowie na nie wchodzili. Dodajmy, że kierowca był trzeźwy, a uszkodzenia widoczne były również na pojeździe.

Nagranie z potrącenia na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu

Tę wersję potwierdza również nagranie, które pojawiło się w sieci. Widzimy na nim, że nagrywający widząc pieszych zatrzymuje się przed przejściem. Znajdujący się na lewym pasie kierowca tego jednak nie zrobił i z impetem w nich uderza.

Kierowca momentalnie się zatrzymał i podbiegł do rannych. Podobnie zrobiły również inne osoby znajdujące się w pobliżu oraz będący świadkami całej sytuacji kierowcy. Całość wygląda dramatycznie.

Choć pierwsze informacje mówiły, że to trójka 18-latków, to według najnowszych informacji przekazanych przez policję, dwóch miało 17 lat, a jeden 19. Prowadzący BMW 29-letni Słowak został zatrzymany. Usłyszy zarzut spowodowania wypadku, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 

Cała trójka potrąconych została zabrana do szpitala. Dwójka opuściła go jeszcze wczoraj, natomiast jeden z 17-latków wciąż w nim przebywa. Jego życiu nic nie zagraża. Nagranie możecie zobaczyć w materiale filmowym. ([email protected], wideo: Screen/ Twitter)

Potrącenie na Alejach Piłsudskiego
To już drugie niezwykle poważne potrącenie w naszym regionie w ostatnich dniach. Tym razem ucierpiała trójka nastolatków.


Dziękujemy za przesłanie błędu