Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
06/05/2021 - 16:25

Uderzył w drzewo, bo zasłabł za kierownicą ciężarówki [WIDEO]

Zjechał z drogi i uderzył w drzewo, łamiąc je na pół. To cud, że nic poważnego mu się nie stało. Co było przyczyną wypadku na Nawojowskiej? - Kierowca zasłabł za kierownicą - mówią policjanci.

Sądeccy policjanci ustalają przyczyny dramatycznego wypadku, który w minioną środę kilkanaście minut po godzinie dziewiątej wydarzył się w Nowym Sączu na ulicy Nawojowskiej. Tak jak już wczoraj informowaliśmy na łamach „Sądeczanina”, kierujący samochodem ciężarowym zjechał z drogi i uderzył w drzewo, łamiąc je na pół. Jakby tego było mało, drzewo przewróciło się na bramę wjazdową pobliskiej posesji, a także na kostkę granitową.

Zobacz też Ciężarówka uderzyła w drzewo. Droga jest już przejezdna [FILM, ZDJĘCIA]

Poszkodowany kierowca został zabrany przez pogotowie ratunkowe do sądeckiego szpitala. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Dlaczego mężczyzna zjechał ciężarówką z drogi i uderzył w drzewo? O to zapytaliśmy rzeczniczkę sądeckiej policji.

- Kierujący samochodem ciężarowym marki Renault najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą – powiedziała naszej redakcji podkom. Justyna Basiaga.

Mężczyzna – mimo wszystko – miał sporo szczęścia, bo gdyby tak duże drzewo przewróciło się na jego samochód, nie miałby żadnych szans na przeżycie.

- Kierowca wrócił niedawno z urlopu. Dopiero rozpoczął kurs. Ledwo wyjechał z bazy i chwilę po tym doszło do wypadku - powiedział nam właściciel firmy transportowej, w której pracuje poszkodowany mężczyzna.

Policjanci wciąż ustalają okoliczności i przyczyny tego wypadku.

- Obecnie prowadzone są czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie – dodaje policjantka. ([email protected] Fot. RG, PSP Nowy Sącz, Film R. Gajewski)

Groźny wypadek na ul. Nawojowskiej
Policjanci ustalają, jak doszło do dramatycznego wypadku na ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu. Kierowca ciężarówki zjechał z drogi i uderzył w drzewo, łamiąc je na pół.


Dziękujemy za przesłanie błędu