Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
19/07/2021 - 15:00

Tragiczny wypadek podczas prac budowlanych. Spychacz przygniótł 57-latka

Nie żyje 57-letni operator spychacza, który dzisiaj w Strzeszycach podczas prac budowlanych – z nieustalonych na tę chwilę przyczyn – został przygnieciony przez maszynę. Jego obrażenia były tak poważne, że zginął na miejscu.
Limanowscy policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają przyczyny tragicznego wypadku, który dzisiaj przed godziną trzynastą wydarzył się w Strzeszycach w gminie Laskowa. Jak na razie wiadomo jedynie tyle, że podczas prac budowlanych, 57-letni operator spycha został przygnieciony przez maszynę. Czytaj też Tragedia w Nowym Sączu. Policjanci ustalają, co było przyczyną śmierci mężczyzny

- Mężczyzna był zakleszczony. Strażacy wyciągnęli go spod maszyny – powiedział nam oficer dyżurny limanowskiej straży pożarnej.

Choć pomoc błyskawicznie zjawiła się na miejscu, obrażenia poszkodowanego mężczyzny były tak poważne, że jego życia nie udało się uratować, zginął na miejscu.

- Dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku są w tej chwili ustalane – powiedziała naszej redakcji asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Ujanowice, OSP Laskowa)Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021