Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
19/02/2022 - 23:55

Policjanci zatrzymali do kontroli auto. Kierowcę i pasażera skuli kajdankami

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym podróżowali sądeczanie. Zarówno kierowcę, jak i pasażera skuli kajdankami i przewieźli do komendy. 37-latek, który siedział za kierownicą auta, wkrótce stanie przed sądem.

- Co się stało przy ulicy Kolejowej w Nowym Sączu, w pobliżu wiaduktu? Dwa radiowozy stały na światłach. Policjanci zatrzymali samochód, a kierowcę i pasażera skuli kajdankami -powiadomiła naszą redakcję Czytelniczka. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z rzeczniczką sadeckiej policji.

Zobacz też Nie żyje 2,5-letnie dziecko. Jego serce nagle przestało bić 

Jak się okazało, rzeczywiście takie zdarzenie miało miejsce kilka dni temu, a dokładnie 16 lutego około godziny 13. 

- Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem – powiedziała naszej redakcji kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. Funkcjonariusze przeszukali samochód, którym poruszali się mężczyźni. W pojeździe znaleźli pięć gramów marihuany.

Zarówno kierowca, jak i pasażer zostali zatrzymani i przewiezieni przez stróżów prawa do komendy. Tam okazało się, że znalezione narkotyki należą do 37-letniego sądeczanina, który kierował samochodem. Mężczyzna usłyszał zarzuty i wkrótce będzie tłumaczył się przed sądem. ([email protected] Fot. i film Czytelnik)Dziękujemy za przesłanie błędu