Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 lipca. Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
21/02/2020 - 11:45

Najpierw zajechał drogę Mercedesem, a potem posypały się przekleństwa [WIDEO]

Nie ma co się dziwić, że na Alejach Piłsudskiego tak często dochodzi do wypadków i kolizji. Niektórzy kierowcy - tak jak ten z poniższego nagrania - nagminnie wymuszają tam pierwszeństwo i nie stosują się do znaków i sygnalizacji. W takiej sytuacji o nieszczęście nietrudno.

Według statystyk policyjnych, dla kierowców najbardziej niebezpiecznym miejscem w Nowym Sączu są Aleje Piłsudskiego. To właśnie tam w ubiegłym roku doszło do 21 wypadków i 108 kolizji. Najczęściej do tych zdarzeń dochodziło na rondzie Solidarności oraz na tak zwanym "dzikim rondzie". W wielu sytuacjach przyczyną wypadków i kolizji było wymuszenie pierwszeństwa. Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy film nakręcony kamerą samochodową, który doskonale odzwierciedla powyższą sytuację.

Zobacz też W tych miejscach najczęściej giną ludzie. Czarne punkty na Sądecczyźnie

Na nagraniu widać, jak kierowca Mercedesa jadąc Alejami Piłsudskiego, gwałtownie zmienia pasy ruchu, zajeżdżając drogę kierowcy, który jechał środkowym pasem. Niewiele brakowało, a doszłoby do zderzenia. Obaj kierowcy skręcili na stację benzynową, gdzie doszło między nimi do ostrej wymiany zdań.

Autor nagrania prawdopodobnie chciał upomnieć bezmyślnego kierowcę, ale w zamian za to usłyszał wiązankę przekleństw i groźby pod swoim adresem. Jak się zakończyła ta sytuacja? Według autora nagrania, kierowca Mercedesa został ukarany przez policję mandatem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz za używanie nieprzyzwoitych słów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Film CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu

Aktywnie w Małopolsce