Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
15/10/2020 - 17:05

Kłęby dymu na ul. I Brygady. Samochód płonął jak pochodnia, mamy nagranie

Na ul. I Brygady w Nowym Sączu zapalił się zaparkowany tam samochód. Zagrożone ogniem były również inne auta w pobliżu. Na szczęście pożar szybko udało się ugasić.

Było kilkanaście minut przed godziną szesnastą, jak na ulicy I Brygady w Nowym Sączu wybuchł pożar. Zapalił się zaparkowany na poboczu drogi Seat Altea. Kłęby czarnego dymu było widać już z daleka.

- Przód samochodu był cały w ogniu. W pobliżu zaparkowane były inne auta, które w każdej chwili mogły zacząć się palić. Jakiś mężczyzna próbował gasić pożar za pomocą gaśnicy, ale na nic się to zdało, bo gaśnica bardzo szybko się wyczerpała – relacjonuje nasz Czytelnik, który widział całe zdarzenie.

Na miejscu szybko zjawiły się straże pożarne. Ratownicy rozwinęli węże gaśnicze i polewali płonące auto. Pożar szybko został opanowany, ale i tak straty jakie poniósł właściciel pojazdu są dość duże. Spłonął przód Seata. Strażakom udało się uratować inne samochody, zaparkowane w pobliżu.

Jak na razie nie wiadomo, co było przyczyną wybuchu pożaru. Wszystko jednak wskazuje na to, że ogień pojawił się w komorze silnika, a potem rozprzestrzenił się na kolejne elementy samochodu. ([email protected] Fot. i Film R. Gajewski)

Kłęby dymu na ul. I Brygady. Samochód płonął jak pochodnia
Na ul. I Brygady w Nowym Sączu zapalił się samochód zaparkowany na poboczu drogi. Zagrożone ogniem były również inne pojazdy, które znajdowały się w pobliżu. Na szczęście pożar szybko udało się ugasić i nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.


Dziękujemy za przesłanie błędu