Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
02/01/2023 - 11:30

Jej życie było zagrożone, liczyła się każda sekunda. To był prawdziwy wyścig z czasem

Nagle straciła przytomność. Jej życie było zagrożone. Musiała szybko trafić do szpitala. Na ratunek 59-letniej kobiecie pośpieszyła załoga pogotowia ratunkowego, strażacy i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

W przedostatnim dniu 2022 roku w Kasinie Wielkiej koło Limanowej lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Latająca karetka przyleciała po 59-letnią mieszkankę, która nagle w swoim domu straciła przytomność. W takiej sytuacji każda sekunda może zaważyć na ludzkim życiu. Krewni 59-latki natychmiast wezwali pomoc i do czasu przyjazdu karetki pogotowia ratunkowego robili wszystko co tylko było w ich mocy, aby uratować jej życie.

Zobacz też Tragedia w sylwestrową noc. Jej syn zginął, a ona trafiła do szpitala 

Już po chwili pod wskazany adres na sygnale przyjechała karetka pogotowia ratunkowego. Ratownicy przebadali pacjentkę. Nie mieli żadnych wątpliwości, że kobieta szybko powinna trafić do szpitala, dlatego nie zastanawiając się ani chwili, wezwali śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zobacz też Pilne! Zaginęła 11-letnia Jagoda. Zmartwieni rodzice proszą o pomoc  

Strażacy przygotowali lądowisko nieopodal domu ciężko chorej 59-latki. Ratownicy przenieśli ją na pokład śmigłowca, który następnie odleciał z nią do szpitala w Myślenicach. ([email protected] Film i Fot. OSP Kasina Wielka)Dziękujemy za przesłanie błędu