Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
23/07/2020 - 13:05

Jego ciało znaleźli nad rzeką w Nowym Sączu. Na ratunek było za późno [FILM]

Policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają, jak zginął mężczyzna, którego ciało zostało znalezione nad Kamienicą w Nowym Sączu. Jak na razie wiadomo jedynie tylko tyle, że gdy pogotowie ratunkowe dotarło na miejsce, mężczyzna już nie żył. Policjanci wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł się przyczynić do jego śmierci.

Jak na razie nie wiadomo, jak zginął mężczyzna, którego zwłoki zostały znalezione nad rzeką Kamienicą. Nie wiadomo czy to był nieszczęśliwy wypadek, próba samobójcza, a może śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. Ustalaniem przyczyn i okoliczności tej tragedii zajmują się policjanci wspólnie z prokuratorem.

Zobacz też Tragedia w gminie Korzenna. W potoku znaleziono zwłoki mężczyzny

Ciało mężczyzny zostało znaleziono nad rzeką w pobliżu Alei Piłsudskiego około godziny 11.30. We wskazane miejsce natychmiast udał się na sygnale patrol policji oraz pogotowie ratunkowe. Niestety na ratunek było za późno. Mężczyzna już nie żył. Jak się okazało, jest to 64-letni mieszkaniec Nowego Sącza.

- Obecnie na miejscu pracują sądeccy policjanci. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane - wyjaśnia podkom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Film D.Szlag

Nad Kamienicą w Nowym Sączu znaleziono zwłoki 64-latka
Policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają, jak zginął mężczyzna, którego ciało zostało znalezione nad rzeką Kamienica w Nowym Sączu. Jak na razie wiadomo jedynie tylko tyle, że gdy pogotowie ratunkowe dotarło na miejsce, mężczyzna już nie żył. Policjanci wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł się przyczynić do jego śmierci.


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020