Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
23/01/2020 - 21:20

Jeden przejechał na żółtym świetle, drugi wyprzedzał. Prawie doszło do kraksy

Niewiele brakowało, a kilka tygodni temu na ulicy Łukasińskiego w Nowym Sączu doszłoby do wypadku. Omal nie zderzyły się ze sobą czołowo dwa pojazdy. Lekkomyślne zachowanie kierowców zostało zarejestrowane przez kamerę samochodową. Zobaczcie sami.

Pan Adrian, który jest autorem nagrania, jechał ulicą Kolejową.  Na żółtym świetle przejechał przez skrzyżowanie z ulicą Nawojowską i pojechał prosto w ulicę Łukasińskiego. Tam wprost na niego z przeciwnego kierunku jechał inny samochód, który w tym czasie wyprzedzał. Niewiele brakowało, a doszłoby do zderzenia.

Nagranie zostało opublikowane na współpracującej z naszym portalem stronie „Sądeckie Drogi”. Film wywołał falę komentarzy. Internauci w tej sprawie są podzieleni.

- Autor nagrania lepiej niech się nie wychyla, bo sam zapłaci za wjazd na żółtym świetle, nie mówiąc już o chociaż lekkim zwolnieniu przed skrzyżowaniem – komentuje jeden z internautów.

- Niech pierwszy rzuci kamień ten, który by się zatrzymał na żółtym świetle – pisze inny.

- Bezmyślne wyprzedzanie przed skrzyżowaniem. Przez takich kierowców giną ludzie - komentuje jeszcze inny. Na szczęście tym razem wszystko zakończyło się szczęśliwie i udało się uniknąć zderzenia czołowego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Film Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe