Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 7 sierpnia. Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
11/12/2019 - 13:25

Jazda po sądecku. Chłopiec omal nie przypłacił tego życiem [WIDEO]

Niewiele brakowało, a kilka dni temu na ulicy Broniewskiego w Nowym Sączu doszłoby do wypadku. Chłopiec, który próbował przejść na pasach na drugą stronę jezdni omal nie został potrącony przez samochód. Zobaczcie sami.

- Na szczęście dziecko wykazało się dużą wyobraźnią w przeciwieństwie do dorosłych – skomentował pan Jerzy, który nagrał całe zdarzenie kamerą samochodową i przesłał ku przestrodze na nasz SYGNAŁ.

Zobacz też Pędził jak wariat i przejechał na czerwonym. Czekamy na kolejne wasze nagrania

Jazda po sądecku. Chłopiec omal nie przypłacił tego życiem

- Wszystko przez kierowcę, który niewłaściwie zaparkował samochód. Autobus nie miał jak wjechać na zatoczkę i zablokował jeden pas jezdni – wyjaśnia pan Jerzy.

Na szczęście tym razem udało się uniknąć tragedii, ale następnym razem piesi mogą nie mieć tyle szczęścia. Wydawałoby się, że wchodząc na pasy są w szczególny sposób chronieni. Niestety już wiele razy pokazywaliśmy, że tak nie jest. To właśnie na przejściach dla pieszych w Nowym Sączu najczęściej dochodzi do potrąceń.

- Szkoda, że rano nie ma żadnych służb w okolicy przystanku autobusowego przy ul. Broniewskiego. Dzieją się tam "cuda" - dodaje nasz Czytelnik.

RG [email protected], film przesłany na SYGNAŁ przez p. JerzegoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)