Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
02/07/2020 - 19:35

Jak doszło do dramatycznego wypadku na DK-75? Mamy nagranie, zobaczcie sami

Przez wiele godzin droga krajowa numer 75 w Tymowej była zablokowana. Doszło tam do groźnego wypadku. Samochód ciężarowy z naczepą wpadł w poślizg i przewrócił się na bok. W tej chwili na "krajówce" nie ma już żadnych utrudnień.
Była godzina 10.30, jak w Tymowej na drodze krajowej numer 75 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód ciężarowy z naczepą nagle przewrócił się na bok i całkowicie zablokował „krajówkę”. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Zobacz też Nad Dunajcem znaleźli jego ubranie. Co się stało z 32-latkiem z gminy Łącko?

W tej chwili droga krajowa jest już odblokowana i nie ma żadnych utrudnień. Jak udało nam się dowiedzieć, ciężarówka należała do sądeckiej firmy "Wiśniowski". Kierowca jechał od Brzeska w kierunku Nowego Sącza. W pewnym momencie wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Jak informuje asp. sztab. Ewelina Buda z brzeskiej policji, mężczyzna był trzeźwy.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Tymowa, K. Lorenc, Film Paweł Pajor

Ciężarówka leży na drodze. Droga krajowa 75 zablokowana
Kierowcy, którzy jadą z Nowego Sącza w kierunku Krakowa muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w Tymowej, gdzie doszło do groźnego wypadku. W tej chwili droga krajowa numer 75 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze wiele godzin.


Dziękujemy za przesłanie błędu