Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
09/01/2023 - 10:05

Dziecko wbiegło na drogę wprost pod samochód. To nagranie mrozi krew w żyłach [FILM]

Chłopiec wbiegł na drogę wprost pod nadjeżdżający samochód. Miał szczęście, że kierowca poruszał się z niewielką prędkością i udało mu się w porę zatrzymać pojazd. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera samochodowa. To nagranie naprawdę mrozi krew w żyłach. Zobaczcie sami.

Naprawdę niewiele brakowało, a w Nowym Sączu kilka dni temu doszłoby do tragedii. Chłopiec, który razem ze swoim kolegą szedł chodnikiem przy ulicy Zielonej, nagle, niespodziewanie wbiegł na drogę, wprost pod nadjeżdżający samochód. Miał szczęście, że kierowca poruszał się z niewielką prędkością i zdążył zahamować, w przeciwnym razie z pewnością doszłoby do nieszczęścia.

Zobacz też Rozpaczliwie trąbił, a ona stała na torach. Pociąg nie zdążył się zatrzymać

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera, którą kierowca miał zamontowaną w aucie. Takie sytuacje jak ta z nagrania potwierdzają, że dla własnego bezpieczeństwa dobrze mieć w pojeździe urządzenie, które utrwala pokonaną trasę. W razie wypadku, na kamerze można odtworzyć jego przebieg. W tej sytuacji ewidentnie widać, że do nieszczęścia omal nie doprowadziła dziecięca bezmyślność.

Tym razem udało się uniknąć tragedii, ale kto wie, jak się zakończy następnym razem tego typu sytuacja. Chłopiec już może nie mieć tyle szczęścia co teraz. Miejmy nadzieję, że wyciągnie wnioski ze swojego zachowania i już nigdy nie będzie postępował tak bezmyślnie. ([email protected] Film Sądeckie Drogi)Dziękujemy za przesłanie błędu