Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
14/09/2020 - 00:20

Dramatyczny wypadek w Ropie. Po ciężko rannego motocyklistę przyleciał LPR

Rozpędzony motocyklista uderzył w jadący przed nim samochód. Niestety dwie osoby, które jechały jednośladem zostały ciężko ranne. Po kierującego przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał go do szpitala.

Gorliccy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności dramatycznego wypadku, do którego doszło w niedzielny wieczór w Ropie. Jak na razie wiadomo tylko tyle, że przed godziną 18, kierujący motocyklem z wielką siłą uderzył w jadący przed nim samochód marki Ford.

Zobacz też Nocny wypadek w Świniarsku. Ranna kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

Jednośladem podróżowały dwie osoby, obie były ciężko ranne. Początkowo pomocy poszkodowanym udzielali świadkowie wypadku, w tym również naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Ropie.

Już po kilku minutach zaroiło się od służb ratunkowych. Na sygnale przyjechały straże pożarne, karetki pogotowia i policja. Po kierującego motocyklem przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Śmigłowiec wylądował na drodze – tuż obok miejsca wypadku - która podczas akcji ratunkowej była całkowicie zablokowana. Motocyklista w ciężkim stanie trafił do tarnowskiego szpitala. Z kolei pasażerka została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Gorlicach.

Jak na razie nie są znane przyczyny tego wypadku. Nie wiadomo też, czy kierowcy byli trzeźwi. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. i Film OSP KSRG Ropa)

Dramatyczny wypadek w Ropie. Rozpędzony motocyklista wbił się w samochód
Rozpędzony motocyklista uderzył w jadący przed nim samochód. Niestety dwie osoby, które jechały jednośladem zostały ciężko ranne. Po kierującego przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał go do szpitala. (Fot. OSP Ropa)


Dziękujemy za przesłanie błędu