Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
05/05/2021 - 10:10

Ciężarówka uderzyła w drzewo. Droga jest już przejezdna [FILM, ZDJĘCIA]

Policjanci ustalają, jak doszło do dramatycznego wypadku na ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu. Kierowca ciężarówki zjechał z drogi i uderzył w drzewo, łamiąc je na pół.

Przez prawie cztery godziny na ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu były spore utrudnienia w ruchu. Około godziny dziewiątej trzydzieści doszło tam do groźnego wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym z nieznanych na tę chwilę przyczyn, zjechał z drogi i uderzył w drzewo, łamiąc je na pół. Jakby tego było mało, drzewo przewróciło się na ogrodzenie prywatnej posesji, uszkadzając je. Kierujący – mimo wszystko – miał sporo szczęścia, bo gdyby tak duże drzewo przewróciło się na jego samochód, nie miałby żadnych szans na przeżycie.

Nie wiadomo, jak poważny jest stan poszkodowanego mężczyzny. Pogotowie ratunkowe przewiozło go do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu na badania. Obecni na miejscu mieszkańcy Nowego Sącza, którzy przyglądali się akcji ratunkowej spekulowali, że prawdopodobnie kierowca jechał ciężarówką całą noc i zasnął. Jak się jednak okazało, mężczyzna dopiero co zaczął pracę.

- Kierowca wrócił niedawno z urlopu. Dopiero rozpoczął kurs. Ledwo wyjechał z bazy i chwilę po tym doszło do wypadku. Kierowca prawdopodobnie zasłabł, ale wciąż jest badany przez lekarzy - powiedział nam właściciel firmy transportowej, w której pracuje poszkodowany mężczyzna.

W tej chwili na ulicy Nawojowskiej nie ma już żadnych utrudnień w ruchu. ([email protected] Fot. i Film R. Gajewski)

Groźny wypadek na ul. Nawojowskiej
Policjanci ustalają, jak doszło do dramatycznego wypadku na ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu. Kierowca ciężarówki zjechał z drogi i uderzył w drzewo, łamiąc je na pół.


Dziękujemy za przesłanie błędu