Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
16/03/2023 - 09:05

Wybieramy najlepszego lekarza, pielęgniarkę i przychodnię. Niebawem Seminarium „O zdrowiu Sądeczan”

Jeszcze miesiąc dzieli nas od tegorocznej, dziesiątej już edycji Seminarium „O zdrowiu Sądeczan”. W tym roku odbędzie się 27 kwietnia, we współpracy z Akademią Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. A już teraz rusza plebiscyt. Zgłaszajcie Sądeckiego Lekarza, Sądecką Pielęgniarkę i Położną oraz Przychodnię Zdrowia Przyjazną Pacjentowi 2022 Roku!

Rok 2020. Lek. med. Halina Ciszkowska zdobyła tytuł Sądeckiego Lekarza. Jej przychodnia NZOZ "GRÓDMED" w Gródku nad Dunajcem wygrała w kategorii Sądecka Przychodnia Przyjazna Pacjentowi!

Wydarzenie to cieszy się zawsze zainteresowaniem środowiska medycznego, służy poprawie świadomości zdrowotnej mieszkańców Sądecczyzny oraz wymianie informacji i doświadczeń pomiędzy pracownikami ochrony zdrowia. Już teraz rusza nasz tradycyjny plebiscyt. Zgłaszajcie Sądeckiego Lekarza, Sądecką Pielęgniarkę i Położną oraz Przychodnie Zdrowia Przyjazną Pacjentowi 2022 Roku!

ZGŁOŚ LEKARKĘ/LEKARZA

ZGŁOŚ PIELĘGNIARKĘ/POŁOŻNĄ

ZGŁOŚ PRZYCHODNIĘ PRZYJAZNĄ PACJENTOWI

Tegoroczne seminarium zapowiada się niezwykle ciekawie. Wezmą w nim udział eksperci reprezentujący różne dziedziny medycyny. Będziemy rozmawiali z ekspertami o profilaktyce zdrowotnej, chorobach wieku starszego, o tak istotnej opiece nad pacjentami, a także o zdrowiu psychicznym.

Krystyna Nosal zwyciężyła V Plebiscyt Medyczny, organizowany przez Fundację Sądecką, pod patronatem portalu i miesięcznika "Sądeczanin", w kategorii Sądecka Pielęgniarka.

W programie przewidziano:

  • 4 dyskusje panelowe,
  • warsztaty, miniwykłady, prezentacje
  • targi zdrowia i badania profilaktyczne
  • rozstrzygnięcie VII Plebiscytu Sądecki Lekarz, Sądecka Pielęgniarka i Położna, Sądecka Przychodnia Zdrowia Przyjazna Pacjentowi

Wydarzenie to od dziesięciu lat organizuje Fundacja Sądecka. Wpisało się ono już na trwałe w życie Nowego Sącza i regionu. Uczestnictwo w Seminarium jest okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu medycyny jest też doskonałą płaszczyzną wymiany doświadczeń z pracownikami ochrony zdrowia. ([email protected]), fot. IM.

KLIKNIJ I POBIERZ REGULAMIN

Sądeckie Targi Książki 2023 w Krynicy
Dziesiątki wystawców, rozmowy i spotkania z autorami, a przede wszystkim tysiące książek - wszystko to czeka na Państwa w Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju. Od piątku do soboty trwają tu 5. Sądeckie Targi Książki.


Dziękujemy za przesłanie błędu