Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
06/10/2021 - 11:20

W Nowym Sączu nie ma fanów szczepień? Do debaty zgłosili się sami przeciwnicy

W najbliższy piątek będziemy świadkami debaty szczepionkowej. Według pierwotnych planów przeciwnicy szczepień na koronawirusa mieli zmierzyć się z argumentami zwolenników. Zgłosiła się jednak tylko strona „anty”. Wciąż czekamy na ich oponentów.

Kilka dni temu informowaliśmy o rozpoczęciu zapisów do debaty szczepionkowej. Zgłosić może się do niej każdy. Mile widziane są zarówno osoby popierające szczepienia na koronawirusa, jak i Ci, którzy oceniają je krytycznie.

Początkowo niewiele wskazywało na to, że znajdą się chętni. Po kilku dniach zaczęliśmy jednak otrzymywać pierwsze zgłoszenia. Nadsyłali je przeciwnicy szczepień. Po stronie „anty” opowiedziały się łącznie trzy osoby.

Zwolennicy wciąż milczą. W dalszym ciągu więc na nich czekamy. Jeśli się nie zgłoszą, planowana debata zamieni się w rozmowę z ich oponentami. Swoje argumenty będzie wówczas przed kamerą przedstawiała tylko jedna strona.

Wszystko odbędzie się już w najbliższy piątek. Czekamy na Was. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: MP)Dziękujemy za przesłanie błędu