Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 11 kwietnia. Imieniny: Filipa, Izoldy, Leona
05/02/2021 - 07:00

Taka „dziwna” sądecka przychodnia. Nie ma kolejek, wszyscy są mili i grzeczni

- Zapisałam tam moją mamę, bo znajoma mówiła mi, że to taka „dziwna” przychodnia. Nie ma kolejek, a pielęgniarki i lekarze są niezwykle mili, troskliwi i uczynni – mówi mieszkanka Nowego Sącza o ośrodku zdrowia w Nawojowej, gdzie bardzo sprawnie przebiega akcja szczepienia seniorów na koronawirusa.

Czytaj też Seniorzy odchodzili z kwitkiem. Dzisiaj szczepionki dotarły

W należącej do samorządu publicznej przychodni w Nawojowej akcja szczepień przebiega niezwykle sprawnie.

- Byłam naprawdę mile zaskoczona – mówi Agnieszka Żak, która nie może  się nachwalić przychodni. –  Moją mamę zapisałam na szczepienie telefonicznie. Zaraz następnego dnia przyszedł sms z terminem wizyty.  Potem jeszcze zadzwoniła pielęgniarka, z prośbą o potwierdzenie tego, czy mama na pewno przyjdzie na szczepienie.

Czytaj też W poniedziałek jeszcze uczyła. Nagła śmierć nauczycielki sądeckiej podstawówki

Jak dodaje nasza rozmówczyni, w umówionym dniu, nie trzeba było czekać, szczepienie odbyło się sprawnie i punktualnie o wyznaczonej godzinie.

- Moja mama mieszka w Nowym Sączu na osiedlu Hubala. Wcześniej korzystała z jednej z niepublicznych przychodni w mieście, gdzie zapisanie się na wizytę graniczyło z cudem. Rejestracja przez telefon była po prostu niemożliwa, a w kolejce do rejestracji trzeba było ustawić się bladym świtem.  Przepisałam mamę do Nawojowej, bo znajoma mówiła mi, że to taka „dziwna” przychodnia, bo wszystko działa bardzo sprawnie, bez kolejek, a pielęgniarki i lekarze są niezwykle mili, troskliwi i uczynni. Szybko się przekonałam, że tak właśnie jest. (jagienka.michalik@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu