Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
02/09/2020 - 20:20

Sądecki szpital wznawia przyjęcia oraz zabiegi planowe

Szpital Specjalistyczny im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu wznowił po miesięcznej przerwie przyjęcia i zabiegi planowe. Ma to związek z malejącą w naszym regionie liczbą nowych potwierdzonych przypadków zakażeń koronawirusem i rosnącą liczbą osób, które pokonały tę chorobę.

Pacjenci będą mogli znowu w pełni korzystać z usług tej placówki.

Czytaj także: Nowy Sącz: uwaga szpital zawiesza większość zabiegów planowych!

- Od 1 września Szpital Specjalistyczny w Nowym Sączu wznowił wykonywanie zawieszonych w związku z epidemią zabiegów planowych oraz planowych przyjęć na oddziały o profilu zachowawczym – mówi Agnieszka Zelek-Rachtan, rzecznik prasowy sadeckiego szpitala.

Ta informacja kierowana jest przede wszystkim do pacjentów, którzy cierpliwie czekali w kolejce na planowe przyjęcie do szpitala. Część z nich ma w perspektywie planowy zabieg.

To ich w pierwszej kolejności pracownicy szpitala będą powiadamiali o możliwości zgłoszenia się na planowy zabieg czy na planowe przyjęcie do szpitala.

Przypomnijmy, że przez ten kilkutygodniowy okres normalnie pracowały wszystkie oddziały onkologiczne, jak również byli przyjmowani wszyscy pacjenci, którzy trafili do szpitala w tzw. stanie nagłym.

[email protected], fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)