Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
24/09/2020 - 13:50

Sądecka piłkarka odniosła poważną kontuzję. Na operację potrzeba pieniędzy

Piłkarka Dunajca Nowy Sącz – Paulina Grzegorzek odniosła poważną kontuzję kolana i czeka ją operacja. Aby mogło do niej dojść potrzebuje naszej pomocy.

7 września na jednym z treningów kolano Pauliny Grzegorzek, zawodniczki Dunajca Nowy Sącz, ustawiło się niefizjologicznie względem stopy, co spowodowało uszkodzenie. Diagnoza nie była optymistyczna. Całkowite zerwanie więzadła krzyżowego przedniego - ACL, więzadła pobocznego piszczelowego - MCL, pęknięcie łąkotki przyśrodkowej oraz łąkotki bocznej, oznaczało, że aby wrócić do pełnej sprawności potrzebna będzie operacja.

Teraz Paulina potrzebuje wsparcia. Na operację  rekonstrukcji więzadeł i wszczepienia implantów oraz  rehabilitację przed i po zabiegu potrzebne są bowiem pieniądze. Można je wpłacać na specjalnie utworzonej w tym celu zrzutce. Jak mówi o sobie piłkarka - sport jest z nią od zawsze, dlatego nie wyobraża sobie nie powrócić do tego, co było i jest dla niej najważniejsze. Nasza pomoc może jej ten powrót umożliwić. (MP), fot.: Paulina GrzegorzekDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)