Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 9 czerwca. Imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
05/04/2019 - 19:35

Podziękowania dla naszych wspaniałych partnerów. Warto być z nami

Ósma konferencja "O zdrowiu Sądeczan" organizowana przez Fundację Sądecką już za nami. Co roku temu wydarzeniu odbywającemu się w Małopolskim Centrum Kultury "SOKÓŁ" w Nowym Sączu towarzyszą nasi partnerzy współpracujący z nami od lat, a także ci, którzy są z nami od niedawna.

W tym roku naszymi partnerami byli:

ASC Słuchmed (tę spółkę reprezentował Marcin Bielatowicz, dyrektor regionu, który przedstawił bardzo ciekawą prezentację).

Przychodnia Specjalistyczna " Słyszę" (przedstawiciel - Przemysław Jarmoliński. Brał on udział w  panelu "Samorządowy Program Polityki Zdrowotnej i możliwości jego finansowania").

ZUS Odział w Nowym Sączu (przedstawiciel - Krzysztof Saczka, dyrektor oddziału ZUS w Nowym Sączu. Brał udział w panelu "Zdrowy powrót do pracy za przyczyną prowadzonej przez ZUS rehabilitacji leczniczej").

Urząd Miasta Nowego Sącza (przedstawiciel - Małgorzata Kuśmierkiewicz, dyrektor Wydziału Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej Urzędu Miasta Nowego Sącza. Brała udział w panelu " Profilaktyka oraz innowacyjne terapie onkologiczne - wyzwania i szanse dla pacjentów").

Uzdrowisko Wysowa S.A.

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nowym Sączu

Partnerem naukowym tegorocznej konferencji była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu.

Wykładowca tej uczelni - prof. nadzw. dr hab. n. med. Maciej Modrzejewski,  specjalista chirurgii onkologicznej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie brał udział w panelu pn. " Profilaktyka oraz innowacyjne terapie onkologiczne - wyzwania i szanse dla pacjentów".

Także studenci tej uczelni pod opieką Urszuli Cisoń - Apanasewicz, zastępcy dyrektora Instytutu Zdrowia PWSZ w Nowym Sączu prowadzili warsztaty z udzielania pierwszej pomocy, a także wykonywali m.in. pomiar ciśnienia. Przeprowadzali również badania masy i składu ciała.

Wszystkim naszym partnerom, którzy byli zaangażowani w tegoroczną konferencję o zdrowiu serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok.

[email protected], fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu