Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 sierpnia. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
05/02/2020 - 16:00

Plebiscyt czas zacząć! Zgłaszamy wybitnych lekarzy, pielęgniarki i przychodnie!

Od dziś, 5 lutego 2020 roku mieszkańcy Sądecczyzny mogą zgłaszać kandydatury na najlepszego lekarza, najlepszą pielęgniarkę i przychodnię najbardziej przyjazną pacjentowi. Zgłoszenia przyjmowane będą do 26 lutego 2020 roku. Nie zwlekaj! Plebiscyt czas zacząć!

Rusza V edycja plebiscytu organizowanego w ramach Seminarium ,,O zdrowiu Sądeczan". Przypominamy - w tym roku na uczestników czeka sporo zmian. Będziemy głosować nie tylko na najlepszą sądecką przychodnię, ale także na najlepszego sądeckiego lekarza dowolnej specjalizacji oraz... na najlepszą pielęgniarkę! Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Sądecka, a patronat medialny nad wydarzeniem objął portal i miesięcznik "Sądeczanin".

Czytaj też: Rusza plebiscyt na najlepszą przychodnię, lekarza i pielęgniarkę Sądecczyzny! To musisz wiedzieć o naszej akcji

Zgłoszenie kandydatur we wszystkich trzech kategoriach jest możliwe za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego w serwisie www.sadeczanin.info. Kandydatury można zgłaszać od dziś, tj. od 5 lutego 2020 roku do 26 lutego 2020 roku włącznie.

Drugim etapem będzie głosowanie na swoich wybrańców w dniach od 3 do 18 marca 2020. Głosować będzie można poprzez formularz do głosowania w serwisie www.sadeczanin.info, poprzez sms-y, a także kupony do głosowania, które czytelnicy będą mogli znaleźć w marcowym miesięczniku. 

Decyzją mieszkańców w ubiegłym roku plebiscyt na najlepszą przychodnię wygrał Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Muszynie. Najlepszym sądeckim lekarzem rodzinnym została Teresa Śliwa. Zapraszamy do zgłaszania swoich faworytów. Plebiscyt czas zacząć!

FORMULARZ

[email protected], fot. SądeczaninDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)