Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
07/01/2023 - 15:55

Kamil z Brzeznej walczy z nowotworem złośliwym. Pomóżmy mu wygrać tę walkę

Kamil z Brzeznej choć ma dopiero 30 lat, już został bardzo poważnie doświadczony przez życie. Od czterech lat dzielnie walczy z ciężką chorobą nowotworową. Przeszedł już szereg operacji. Jakiś czas temu stracił nogę, którą lekarze musieli amputować. Leczenie jest bardzo skomplikowane i kosztowne. Pomóżmy Kamilowi wygrać walkę o własne życie.

Jakiś czas temu, lekarze zdiagnozowali u 30-letniego Kamila, zaawansowanego chrzęstniakomięsaka talerza biodrowego i miednicy. Ta diagnoza brzmiała jak wyrok, ale Kamil nie poddał się i dzielnie walczy z ciężką chorobą. 

- W 2020 roku przeszedłem operację resekcji talerza biodrowego, kości kulszowej i biodrowej. Później nastąpiły komplikacje, dlatego musiałem przejść kolejne trzy operacje – wspomina.  

Zobacz też Łzy same cisną się do oczu. Mały Teoś w koszmarnym wypadku stracił tatę, a teraz mamę

Kamil miał nadzieję, że po operacjach wszystko będzie dobrze i zacznie normalnie żyć, jak jego rówieśnicy. Niestety było coraz gorzej. Ból był nie do zniesienia.

- Nie mogłem normalnie funkcjonować, a leki przeciwbólowe już nie wystarczały. Po zrobieniu tomografii lekarze nie pozostawili żadnych złudzeń – to była wznowa nowotworu. Guz zagrażał mojemu życiu. Musieli mi amputować nogę – opowiada 30-letni Kamil.

Młody mężczyzna w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie przeszedł operację. Chirurdzy amputowali mu nogę. Teraz walczy o zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

- Chciałbym wrócić jeszcze do normalności i cieszyć się życiem, dlatego postanowiłem poprosić o pomoc, gdyż koszt protezy znacznie przekracza możliwości finansowe zarówno moje, jak i mojej rodziny. Bardzo chciałbym rzucić kule ortopedyczne, które towarzyszą mi od 3 lat i znowu spróbować chodzić – dodaje Kamil.

Każdy z nas może przyłączyć się do walki o zdrowie i życie 30-latka z Brzeznej. Wystarczy wpłacić dowolną sumę pieniędzy na konto założone na zrzutce. Zebrane środki w całości zostaną przekazane na leczenie Kamila. Pamiętajcie! Dobro wraca! ([email protected] Fot. Zrzutka)

Dziękujemy za przesłanie błędu