Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
24/04/2024 - 11:40

Bezpłatne badania profilaktyczne. Miasteczko Zdrowia podczas XI Seminarium „O Zdrowiu Sądeczan”

Dwudziestego maja zapraszamy mieszkańców do Miasteczka Zdrowia w Nowym Sączu na bezpłatne badania profilaktyczne i przesiewowe. Będzie ono częścią XI Seminarium „O Zdrowiu Sądeczan”.

Dla mieszkańców będzie to wyjątkowa okazja do skontrolowania swojego stanu zdrowia.

Do Nowego Sącza przyjadą badabus oraz słuchobus. Można będzie wykonać badanie cytologiczne, PSA - badanie prostaty z krwi, badanie gęstości kości a także sprawdzić swój słuch.

Badabus i słuchobus będą stały podczas trwania seminarium na wewnętrznym dziedzińcu siedziby Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych (ul. Kościuszki 2) w Nowym Sączu.

W dniu, w którym będzie odbywało się Seminarium „O Zdrowiu Sądeczan” można będzie też wykonać i inne bezpłatne badania: krwi, składu masy ciała. Można będzie zasięgnąć również porady u dietetyka. Oprócz tego 20 maja, odbywać się będą warsztaty zdrowia: udzielania pierwszej pomocy, nordic walking i inne, a także pokazy ratownictwa.

Warto będzie się też zatrzymać przy stoiskach oferujących produkty i usługi z zakresu zdrowia.

Miasteczko Zdrowia, które rozgości się na terenie siedziby Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Otworzy ono swoje podwoje o godz. 9.00.

([email protected], fot. IM), © Materiał chroniony prawem autorskim.

Dziękujemy za przesłanie błędu