Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
12/03/2019 - 22:40

ADMA: tu pacjent o każdej porze może liczyć na fachową pomoc

Specjalistyczne Prywatne Gabinety Lekarskie "Adma" powstały w 2002 roku. Przychodnia została założona przez małżeństwo Marię i Adama Krok jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na prywatne usługi medyczne w Grybowie i okolicach. W tym roku nominowana jest w plebiscycie „Przychodnia przyjazna pacjentowi” organizowanym w ramach seminarium „O zdrowiu Sądeczan”.

Nieprzerwanie od 2002 roku nasi lekarze świadczą usługi medyczne w Grybowie przy ul. Grunwaldzkiej 36. - Nasz personel medyczny, dokłada wszelkich starań aby pacjent korzystał z usług medycznych na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by nasz Pacjent w razie potrzeby w każdej chwili  mógł liczyć na pełną i fachową poradę i nie pozostawał sam ze swoim problem – podkreślają założyciele.

Zobacz też: Lek Anna Olech chce po prostu pomagać ludziom

- W naszej przychodni pragniemy zapewnić Pacjentom stały dostęp lekarzy specjalistów takich specjalizacji jak: pediatra, lekarz rodzinny, laryngolog, ginekolog, ortopeda, psychiatra, dermatolog, chirurg ogólny, którzy pracującą z wykorzystaniem najwyższych standardów w dziedzinie lecznictwa oraz nowoczesnego sprzętu i aparatury medycznej dzięki, której  mogą wykonać badania  takie jak usg jamy brzusznej, usg ginekologiczne, usg stawów, usg stawów biodrowych u niemowląt oraz ekg – dodają.

Pacjent przychodni ma również możliwość wykonania badań diagnostycznych zleconych przez naszych lekarzy w punkcie pobrań działającym się na naszym budynku codziennie w godzinach rannych.

Placówka dąży do ugruntowania swojej pozycji wśród placówek działających na rynku usług medycznych, dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu właścicieli oraz całego zespołu.

ES [email protected] Fot.: archiwum przychodniDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)