Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
20/02/2021 - 07:40

Szczepienia przeciwko COVID-19 trwają, sądeczanie wciąż niezdecydowani [WIDEO]

Szczepienia przeciwko koronawirusowi trwają w Polsce od grudnia. Cały czas, nie ustaje jednak dyskusja, dotycząca ich wpływu na nasze zdrowie. Czy sądeczanie zamierzają się szczepić? Zapytaliśmy ich o to w naszej sondzie. Zdania były podzielone. Zobaczcie sami.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku, rozpoczęły się w Polsce przeciwko koronawirusowi. Mimo tego, że ponad 2,5 miliona Polaków poddało się już temu zabiegowi, to cały czas trwa dyskusja, dotycząca ich wpływu na nasze zdrowie. Wiele osób deklaruje, że nie będzie się szczepić. Co na to sądeczanie? Zapytaliśmy ich o to.

Zobacz także: Szerszy dostęp do broni? Sądeczanie nastawieni negatywnie [WIDEO]

- Nie zamierzamy się szczepić, bo nie czujemy się zagrożeni – mówią nasi młodzi rozmówcy. – Jestem już raz zaszczepiona i kolejny raz idę we wtorek. W moim wieku trzeba dać przykład młodym, żeby się nie bali – twierdzi inna osoba. – Będę się szczepić w najszybszym możliwym terminie, bo cenię zdrowie swoje i swoich bliskich – dodaje kolejny pytany mężczyzna.

Zobacz także: Taka „dziwna” sądecka przychodnia. Nie ma kolejek, wszyscy są mili i grzeczni

Sądeczanie nie prezentują zatem wspólnego stanowiska w tej kwestii. Wydaje się, że podobne nastroje społeczne panują w całej Polsce. Więcej wypowiedzi w materiale filmowym. (m.pogwizd@sadeczanin.info, wideo: Daniel Szlag).Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020